26 Views

W sobotę 7 sierpnia i niedzielę 8 sierpnia odbyło się seminarium Iaido, które poprowadzili w Zielonej Górze sensei Magdalena Bidzińska 5 Dan oraz sensei Piotr Bidziński 5 Dan wraz z asystującymi sensei Krzysztofem Orłowskim 5 Dan i sensei Piotrem Kopeckim 3 Dan.
Dziękujemy sensei Magdalenie i sensei Piotrowi za wspaniałe seminarium Iaido, które poprowadzili w miniony weekend w Zielonej Górze. Możliwość trenowania pod okiem nauczycieli z ponad 20-letnim doświadczeniem w japońskich sztukach walki, była bardzo inspirująca i motywująca.
Uczestnicy stażu, oprócz wskazówek w zakresie doskonalenia umiejętności technicznych, otrzymali od sensei’ów wiele cennych rad dotyczących ubiorów treningowych i sprzętu oraz dbania o prawidłową postawę ciała podczas wykonywania kata. Jak wszyscy mogli poraz kolejny zrozumieć, że podstawy są bardzo ważne.
Dziękujemy bardzo senpai Joli Uździckiej za zaangażowanie i wsparcie organizacyjne całego seminarium.

Podczas stażu odbyły się również egzaminy na stopnie kyu. Gratulujemy adeptom Senshinkan, Krzysztofowi i Marysi uzyskania 5 i 4 stopnia kyu.
Świetna atmosfera i duża dawka praktycznej wiedzy, zostaną z nami na długo. Arigato Sensei Magdalena i Sensei Piotr! Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania!