Zapisy na treningi przyjmujemy drogą telefoniczną oraz mailową a także poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie. Zapisać można się również bezpośrednio na treningu.
Jeśli nie jesteś przekonany czy preferowane przez nas sztuki walki są dla Ciebie. Przyjdź do nas i zobacz jak wyglądają treningi oraz poznaj nasz system pracy.
Przed rozpoczęciem zajęć nie musisz się specjalnie przygotowywać. Na pierwszy trening zabierz ze sobą długie spodnie dresowe, bawełnianą bluzkę lub koszulkę z krótkim rękawem. Jeśli posiadasz kimono, możesz od razu w nim ćwiczyć. Nie zabieraj żadnej biżuterii, zegarków, wisiorków czy innych rzeczy, które w kontakcie z ciałem partnera mogą być przyczyną obrażeń. Nie zapomnij też o klapkach oraz dobrym nastawieniu.
Trening sztuk walki nie jest cięższy niż te w innych dyscyplinach sportowych. Co ważniejsze jest on dostosowany do kondycji ćwiczącego oraz do grupy wiekowej. Trening nie przewiduje ćwiczeń ponad siły i możliwości, niebezpiecznych i zagrażających zdrowiu.
Każdy student regularnie ćwiczący ma możliwość wzięcia udziału w zawodach krajowych. O dopuszczeniu do zawodów decyduje instruktor prowadzący.
Tak, w ciągu roku szkoleniowego odbywa sie do kilkunastu zgrupowań. Zachęcamy, nie zależnie od poziomu zaawansowania do jak najczęstrzego brania w nich udziału.