274 Views

Na zaproszenie Senseia Radosława Niziołka z RKKT Zamość, Sensei Piotr Kopecki poprowadził seminarium iaido dla Karateków – dzieci, młodzieży i dorosłych na co dzień trenujących w klubie. Seminarium odbyło się w ramach cyklu „Dziesięciu Mistrzów Sztuk Walki w Twierdzy Zamość” na 10-lecie działalności Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Wydarzeniu towarzyszyła wspaniała atmosfera, która na długo pozostanie w naszej pamięci.
W piątkowy wieczór Sensei Piotr uświetnił Jubileusz 10-lecia RKKT pokazem iaido zorganizowanym na pięknym, zabytkowym rynku Zamościa. W piątek i w sobotę adepci karate intensywnie trenowali iaido, a w niedzielny poranek, wspólnie z Senseiem Piotrem i Senseiem Radkiem pokazali mieszkańcom Zamościa i turystom, trzy formy iaido, których nauczyli się podczas seminarium.
Dziękujemy Senseiowi Radkowi, jego uczniom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie seminarium, za bardzo ciepłe przyjęcie. Serdecznie gratulujemy Jubileuszu i życzymy kolejnych rocznic oraz wielu sportowych emocji!