298 Views

Janowiec Wlkp | 24-25/09/2022
Intensywnie spędziliśmy mijający ostatni weekend września na zgrupowaniu, które poprowadził sensei Adam Kitkowski 6 Dan Renshi.
2 dni. Sobotnie zajęcia to doskonalenie form Seitei, zapamiętanie cech i elementów wspólnych dla poszczególnych form. Nie lada wyzwaniem dla niektórych było powtórzenie w ciągłym, równym nie przerwanym cyklu pierwszej formy “mae”, którą wykonaliśmy aż a może tylko 51 razy. Wszyscy pokazali, że mimo chwil zmęczenia jest to wykonalne. Po tak wyczerpującym finiszu przyszedł czas na sayonara party, podczas którego długo rozmawialiśmy i bawiliśmy się we wspaniałej atmosferze.
Niedziela to kontynuacja Seitei, gdzie skupiliśmy się na płynności i tempie wykonywania prawidłowych cięć w formach. Druga część treningu to wybrane formy Koryu, Muso Shinden Ryu.
Wspólna pasja łączy ludzi, nie powinna dzielić dla tego spotkanie z iaidokami, którzy przyjechali z Czech, Poznania, Wrocławia, Bydgoszczy, Leszna i Zielonej Góry jest dla nas tak ważne w budowaniu naszych wspólnych relacji.
Dziękujemy za możliwość ćwiczenia i spotykania się w tak fajnym gronie ludzi i senseiowi za przekazywaną wiedzę.
Do zobaczenia wkrótce.

Zdjęcia: Sebastian Śledzik